У Херсоні бізнесмен здав в металобрухт міську зупинку громадського транспорту ціною в 50 тис. грн.

0
8

В Херсоне бизнесмен сдал в металлолом городскую остановку общественного транспорта ценой в 50 тыс. грн.

У Херсоні бізнесмен з Олешек здав в металобрухт міську зупинку громадського транспорту ціною в 50 тис. грн. Про те, як це сталося в facebook повідомив директор КП «Бюро естетики» Олександр Мудров:

«27.03.2017 року ТОВ АПФ «Атлант» Глущенко Е. О. на підставі дозволу в. о. заступника директора департаменту начальника управління містобудування та архітектури Довженка В. М. демонтували і порізали на металобрухт зупинний навіс громадського транспорту по вул. Івана Богуна біля будинку №72 в напрямку мікрорайону (який був на балансі КП» Бюро естетики), чим завдали збитків громаді близько 50 000 грн..
На місці де був встановлений зупинний навіс, почали будівництво магазину…

Навіть якщо відкинути питання естетики і впровадження пріоритетності безпеки пішохідного руху над виром стихійної торгівлі, а розглянути суто законність встановлення даної конструкції, навіть без перевірки додержання вимог нормативних документів при розміщенні будівлі по вул. Івана Богуна 72, зазначена споруда встановлена на відстані 50 см від краю проїзної частини вул. Івана Богуна та на відстані 10 м від перехрестя вул. Івана Богуна та вул. Лавреньова, що є порушенням п. 35 Постанови Кабінету Міністрів України від 30.03.1994 № 198 «Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони» згідно з яким забороняється розміщувати малі архітектурні форми ближче ніж за 20 метрів до перехресть вулиць; в охоронних зонах інженерних комунікацій; на зупинці громадського транспорту на відстані ближче ніж 20 метрів в образлива боки по тротуару від установленого дорожнього знака, що її позначає (крім малих архітектурних форм, зблокованих кіоском для продажу проїзних квитків).


Також хочу зазначити що згідно п. 1.5 наказу Державного комітету України по житлово-комунальному господарству № 21 від 15.05.1995 «Про затвердження правил розміщення та обладнання зупинок міського електро — та автомобільного транспорту» розміщення та обладнання зупинок повинно здійснюватися за проектом, погодженим з Державтоінспекцією і затвердженим виконкомом місцевої ради».

В Херсоне бизнесмен сдал в металлолом городскую остановку общественного транспорта ценой в 50 тыс. грн.

 

В Херсоне бизнесмен сдал в металлолом городскую остановку общественного транспорта ценой в 50 тыс. грн.

 

0
97
Новини » Суспільство
Сьогодні, 18:37

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here