У Херсонському СІЗО виявлено ряд порушень при утриманні в’язнів

0
4

В Херсонском СИЗО выявлен ряд нарушений при содержании заключенныхКерівництвом прокуратури області постійна увага приділяється стану виконання вимог законодавства щодо забезпечення конституційних прав громадян позбавлення волі в установах області.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області, з цією метою, заступник прокурора області Костянтин Шабуняєв здійснив виїзд Державної установи «Херсонський слідчий ізолятор» Міністерства юстиції України, де провів особистий прийом ув’язнених. Питання, з якими зверталася до заступника прокурора області, стосувалися достроково звільнення від покарання, притягнення до кримінальної відповідальності, розгляду кримінальних проваджень судом тощо. Також проведено огляд комунально-побутових приміщень установи, в ході якої встановлено низку порушень вимог законодавства щодо забезпечення режимних вимог, порядку утримання ув’язнених.

Прокуратурою області з метою вирішення проблемних питань щодо порушення конституційних прав ув’язнених в діяльності адміністрації Херсонського слідчого ізолятора, до Міністерства юстиції України направлено відповідну інформацію.

Враховуючи важливість забезпечення дотримання прав громадян у місцях позбавлення волі, ці питання постійно перебувають у полі зору керівництва прокуратури області.

Робота на вказаному напрямку триває.
В Херсонском СИЗО выявлен ряд нарушений при содержании заключенных

 

В порушення режимних вимог на харчоблоці установи засуджені користуються ножами з загостреним кінцем

В Херсонском СИЗО выявлен ряд нарушений при содержании заключенных

 

Не забезпечено виконання вимог Кодексу про цивільний захист та нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки. Ув’язнені мають доступ електророзподільних коробок, що може призвести до ураження їх електричним струмом.

В Херсонском СИЗО выявлен ряд нарушений при содержании заключенных

 

В Херсонском СИЗО выявлен ряд нарушений при содержании заключенных

В порушення законодавства укладеним, які містяться в Херсонському слідчому ізоляторі не створені належні житлово-побутові умови, що відповідають правилам санітарії та гігієни

0
170
Кримінал, Фото
Сьогодні, 08:32

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here