Гордєєв хоче інвентаризувати піщані кар’єри та меліоративні системи

0
1

Гордеев хочет инвентаризировать песчаные карьеры и мелиоративные системы

Як зазначив під час прес-конференції голова донецької облдержадміністрації Андрій Гордєєв : «Пісок – це будівельний матеріал, якщо ми хочемо розвивати Херсонщину, створювати багатоповерхівки і житлові будинки, ми повинні його добувати і використовувати в будівництві».

«Моя позиція – це проведення інвентаризації всіх піщаних кар’єрів. Потім за прозорими правилами розробити механізми видачі дозволу на видобуток піску шляхом проведення публічних аукціонів та конкурсів», – наголосив Андрій Гордєєв.

Він додав, що будівельний матеріал не повинен бути «законсервований».

«У зв’язку з анексією Криму ми втратили кар’єри з пиляним камінням. Зараз в Україні є дефіцит в ньому. Тому необхідно знайти альтернативний шлях – будувати заводи, які, наприклад, будуть виготовляти будівельний матеріал – газобетон, до складу якого входить пісок», – сказав голова облдержадміністрації.

Крім того він зазначив, що Херсонщина має вигідне логістичне розташування, за рахунок чого можливо буде забезпечувати цим будівельним матеріалом значну частину країни.

Гордеев хочет инвентаризировать песчаные карьеры и мелиоративные системы

Також Гордєєв повідомив, що необхідно відновити зрошення на Херсонщині, тоді з’явиться можливість збільшити доходи в галузі сільського господарства.
«Якщо земля буде поливної, аграрії зможуть отримувати по два врожаї за один сезон. Це і є той стимул, до якого має рухатися фермер», – зазначив голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв під час прес-конференція, яка пройшла сьогодні, 29 квітня.

Він додав, що питання АПК є комплексним: «Кілька днів тому, я відвідав «Херсонський машинобудівний завод». Мене вразило, що там є цехи, обладнання яких завантажене лише на 40%. Тому я буду виступати з ініціативою про створення на базі заводу індустріального парку, запуск виробництва сільськогосподарської техніки та створення додаткових робочих місць для населення, адже на сьогодні рівень безробіття в області становить 10%».

Крім того, Андрій Гордєєв відзначив, що спільно з представниками бізнесу, необхідно провести інвентаризацію всіх інвестиційних об’єктів – колишніх підприємств, які зараз не працюють, або працюють не на повну потужність.

«Ми представимо план, в якому буде вказано скільки робочих місць може бути створено. Це будуть не просто торговельні точки, я кажу про реальне промислове виробництво, що буде забезпечувати залучення на Херсонщину додаткових коштів. Це і буде оцінкою діяльності влади», – підкреслив Андрій Гордєєв.

0
0
Новини » Економіка
Сьогодні, 20:56

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here