«Херсонський Батумі» або чергова будівництво століття?

0
1

 

"Херсонский Батуми" или очередная стройка века? 

Новий проект херсонської облдержадміністрації ось вже півроку цікавить любителів відпочинку на морському узбережжі. Вже друге засідання ХОДА присвячується створенню курорту неподалік від Залізного Порту.

На цей раз виїзну нараду з землевласниками села Круглоозерка Голопристанського району провів заступник голови ХОДА Євген Рищук. Як повідомляє відомчий прес-центр, на зустріч крім профільних фахівців ОДА та Голопристанського РДА прийшли 26 землевласників, які мають земельні ділянки в зоні. Круглоозерка межує з селом Залізний порт, тому має перспективу розвитку, як туристичного місця для рекреації на узбережжі Чорного моря, але на сьогодні відсутня розвинена інфраструктура. Як зазначив Євген Рищук, перший крок у створенні інфраструктури вже зроблено і в цьому році відрізок ділянки дороги протяжністю 8,5 км буде відремонтовано.

Але поки існує більш глобальна проблема розмивання берегів і відсутність їх зміцнення. Про це повідомив начальник управління містобудування та архітектури ОДА, головний архітектор області Григорій Ходін. Для проведення робіт по зміцненню берегової лінії потрібні десятки мільйонів доларів, що робить неможливим фінансування з обласного бюджету.

Тому Євген Рищук звернувся з пропозицією до землевласників створити громадську організацію в яку увійдуть усі охочі розвивати свою територію. Що дозволило б підписати меморандум між ОДА, обласною радою та землевласниками Круглоозерки і покласти початок розвитку всієї інфраструктури села.

«Об’єднання єднавшись у громадську організацію ви зможете ефективніше взаємодіяти між собою та сформується єдине бачення розвитку вашого села, як конкуренто спроможних у відповідь курортів, що знаходяться поруч. Адміністрація зі своєї сторони має на меті розробити Програму розвитку вашої території, що дасть можливість залучати грантові кошти ДФРР та займатись питаннями розвитку інфраструктури», — зазначив Євген Рищук.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here