Мінінфраструктури хоче погодити призначення Соколова в ОДА

0
0

Мининфраструктуры хочет согласовать назначение Соколова в ОГА

Міністерство інфраструктури України направило листа голові Херсонської ОДА Андрію Гордєєву про погодження Андрія Соколова на посаду начальника Херсонського морського торговельного порту.

Про це у Facebook повідомив сам Соколов. За його словами, у понеділок, 25 квітня, в ХМТП з офіційним візитом, були Юрій Васьков (заступник міністра інфраструктури), Валентина Сичевая (тоді ще в. о. губернатора області) та Андрій Амелін (голова АМПУ). За підсумками зустрічі з Соколовим і трудовим колективом порту, вони дали позитивну оцінку роботі Соколова і направили в ХОДА лист про погодження його призначення на посаду начальника ХМТП.

Нагадаємо, 12 січня Мінінфраструктури в ході конкурсу з вибору керівника ДП «Херсонський морський торговельний порт» серед 5 кандидатів визнало найкращою презентацію про розвиток підприємства Андрія Соколова.

В. о. губернатора Валентина Сичевая звернулася в Міністерство, щоб Соколова призначили виконуючим обов’язки з випробувальним терміном 2 місяці. 5 лютого Соколов приступив до роботи в порту, 2 березня Кабмін погодив його призначення, і через майже два місяці Мінінфраструктури направило ХОДА звернення про погодження призначення Андрія Соколова начальником ХМТП.

0
2
Новини » Економіка
Сьогодні, 15:59

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here