«Обленерго» напередодні візиту Порошенка влаштувало троллейбусникам «показові» відключення

0
0

"Облэнерго" накануне визита Порошенко устроило троллейбусникам "показательные" отключения«На даний момент Херсонобленерго відключає тролейбусні тягові підстанції з-за заборгованості Херсонелектротранса за електроенергію«, повідомив в Facebook депутат Херсонської міськради Віталій Урбанський.

«Питання чому саме сьогодні? Чому не на минулому тижні? Щоб створити соціальну напруженість у малозахищених та вразливих верств населення перед завтрашнім приїздом Порошенка?«, пише депутат.

Причина відключення — борги КП з електрики перед энергообеспечивающей компанією. Ще при попередньому керівництві тролейбусники набралися боргів на 1,706 млн. гривень.

На завтрашній сесії міськради з казни міста цю суму повинні були компенсувати. Але «Херсонооблэнерго» не став чекати і вирішив піти на радикальні заходи — відключити важливі об’єкти электротранспортной інфраструктури, пишуть «Херсонські факти».

За словами керівника КП Єгора Устинова, питання поки що вдалося вирішити. «Зараз начебто домовилися. Сафронов (голова правління «Херсооблэнерго» — прим. ред.) вийшов на зв’язок. Пообіцяли включити все назад. Наскільки їхні обіцянки будуть виконані — питання«, — сказав керівник КП «Херсонелектротранс».

0
0
Новини » Економіка
Сьогодні, 16:34

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here