Олешковский міськрада не зумів розіграти тендер на 10 млн грн зі знайомим учасником

0
0

Олешковский горсовет не сумел разыграть тендер на 10 млн грн со знакомым участником

Тендер на реконструкцію трибун на стадіоні «Старт» в р. Олешки скасовано. Інформація про це розміщена на порталі публічних закупівель «Prozorro». Сума очікуваної угоди повинна була перевищити 10 мільйонів гривень.
Слід зазначити, що на сьогоднішній день Олешківська районна державна адміністрація успішно освоює суму держсубвенції, сформованої за участю нардепа Миколи Паламарчука. Обумовлювалося, що свою частину робіт виконає і міськрада — реконструює систему поливу поля з натуральним покриттям і трибуни.
Реконструкцією системи поливу на загальну суму 830 тисяч гривень зайнялася звична для міськради фірма «Скоч», яка є фігурантом низки кримінальних проваджень по модернізації системи вуличного освітлення в Олешках. За інформацією кореспондента «Південних вістей», це ж підприємство повинно було освоювати і 10 мільйонів, призначених для реконструкції трибун. Але розіграти тендер не вдалося через відсутність «конкурентів».
Цікаво, що оголошення про проведення тендерних торгів повинне бути розміщене на «Prozorro» не пізніше 15 діб до безпосереднього дня їх проведення. Також, згідно законодавству, 1 день дається на визначення переможця та ще 10 — на можливе оскарження. Таким чином, нескладно підрахувати: Олешковский міська рада не встигне реконструювати трибуни в нинішньому році і кошти державної субвенції повернуться в бюджет країни в якості неосвоєних.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here