Василь Федін: «Опозиційний блок вимагає ввести заборону на підняття цін на квартплату»

0
2

Василий Федин: «Оппозиционный блок требует ввести запрет на поднятия цен на квартплату»

Читаю про можливе підвищення тарифів в два рази в найближчі кілька років. І мені стає не по собі.

Поки я працюю – я зможу оплатити будь-які тарифи. Але як бути з нашими батьками, які вже на пенсії?? Як мені пояснити моєму батькові ставлення держави до пенсіонерів?? Невже наші люди похилого віку, які у повоєнний час відбудовували зруйновану війною економіку країни варті такого життя?

За 2 роки при владі уряд Яценюка підвищило тарифи на газ в 8,5 рази, а тарифи на опалення в 2,4 рази. Мінімальна ціна на електроенергію для населення зросла в 2,7 рази.

Однак підвищення комунальних тарифів не призвело до інвестування в інфраструктуру країни, всі кошти були розкрадені владою.

За даними Держкомстату, тільки 57% українців справляються з новими платежами. Борг за комунальні послуги по країні досяг майже 11 мільярдів гривень.

За даними Центрального розвідувального управління США у 2015 році Україна за рівнем інфляції у світі посіла передостаннє 225 місце в списку з 226 країн, поступившись тільки Венесуелі. Річна інфляція в Україні становить 49%.

Очевидно необхідно розглянути досвід прибалтійських країн у питаннях зниження енергоспоживання. Кількість споживаних енергоресурсів прямо впливає на комунальні платежі. В момент, коли прибалтійські країни зіткнулися з аналогічними проблемами, уряду і муніципалітети міст виділяли багатомільйонні гранти і кредити, які були спрямовані на зниження енергоспоживання. Як результат, європейські споживачі споживають набагато менше енергоресурсів, ніж українські.
В ситуації «Опозиційний блок» вимагає від влади на законодавчому рівні ввести заборону на підняття цін на квартплату. Поки люди не почнуть гідно заробляти, ні про які підняттях тарифів не повинно бути і мови.

Василий Федин: «Оппозиционный блок требует ввести запрет на поднятия цен на квартплату»

Василь Федін
Керівник регіональної організації Політичної партії «Опозиційний блок» в Херсонській області.

1
71
Новини » Економіка
Сьогодні, 12:38

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here