Група депутатів зареєстрували законопроект про фінансову підтримку вітчизняної науки, — Співаковський

0
4

Группа депутатов зарегистрировали законопроект о финансовой поддержке отечественной науки, - Спиваковский

Група депутатів зареєстрували законопроект про фінансову підтримку вітчизняної науки.

Про це у facebook повідомив народний депутат, заступник голови парламентського комітету з питань науки та освіти Олександр Співаковський.

«Як і було обіцяно вчора на зустрічі з представниками учасників мітингу вчених, сьогодні я разом з колегами – народними депутатами України Андрієм Павелком Васильовичем, Гордєєвим Андрієм Анатолійовичем, Хланєм Сергієм Володимировичем, Віктором Галасюком Валерійовичем і Немирівським Андрієм Валентиновичем був зареєстрований проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо підвищення державної підтримки Національної академії наук України та національних галузевих академій наук (реєстраційний номер 4477 від 20.04.2016).Основною метою цього законопроекту є збільшення витрат на фінансування вітчизняної науки у мінімально необхідному розмірі —

621 млн. 782,00 тис. грн. для підвищення державної підтримки Національної академії наук України та національних галузевих академій наук, зупинення руйнування вітчизняної науки і забезпечення соціального захисту вчених.
У законопроекті шляхом внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», пропонується збільшити на 621 млн. 782,00 тис. грн. видатки загального фонду з метою додаткового фінансування Національної академії наук україни та національних галузевих академій наук. Необхідні кошти для цього будуть отримані за рахунок збільшення надходжень від податку на додану вартість з ввезених на територію України товарів, обсяг яких за наявними у нас даними, значно перевищує передбачені фінансовим планом показники.
Крім того, проектом закону передбачено, що кінцевий термін оптимізації мережі наукових установ, закладів, організацій та чисельності їх працівників буде перенесено на грудень 2016 року.
Тепер слово за сесійною залою.
Прошу оглянути порівняльну таблицю до даного законопроекту», — повідомив Співаковський.

Группа депутатов зарегистрировали законопроект о финансовой поддержке отечественной науки, - Спиваковский
Группа депутатов зарегистрировали законопроект о финансовой поддержке отечественной науки, - Спиваковский

Як і було обіцяно вчора на зустрічі з представниками учасників мітингу науковців, сьогодні мною разом з колегами – народ…

Опубліковано Олександром Спиваковским 20 квітня 2016 р.

0
68
Новини » Освіта
Вчора, 22:28

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here