Міносвіти екомендует звільнити начальника управління молоді і спорту ОДА Семченко

Минобразования екомендует уволить начальника управления молодежи и спорта ОГА Семченко

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов незадоволений роботою управління молоді та спорту Херсонської облдержадміністрації та вважає за необхідне звільнити його начальника Юрія Семченко.

Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі facebook.

Так, за його словами, він отримав повідомлення від спортивних федерацій області, які висловили недовіру обласному спортивному керівництву. Він також зазначив, що повністю підтримує активістів і стверджує, що незадовільна ситуація із фінансуванням місцевих ДЮСШ жорстко обговорювалася на нараді в міністерстві.

«Я особисто висловив своє глибоке невдоволення провалену роботою в цьому напрямку. Досі не вирішено питання з фінансуванням 10 шкіл обласних відділень ФСТ. Херсонщина найгірша область в цьому плані«, — написав Міністр.

Причиною незадовільної роботи, за словами Міністра, є безвідповідальність місцевих чиновників, зокрема — начальника управління молоді і спорту ОДА Юрія Семченко. Він стверджує, що керівництво сподівалося на субвенцію з державного бюджету, спочатку знаючи, що її не буде, що спричинило за собою труднощі з фінансуванням.

«Причина дуже проста — банальна безвідповідальність місцевих чиновників, небажання працювати. Били баклушу весь минулий рік і сподівалися на «авось пронесе». Точніше на субвенцію з Держбюджету в 2016 р., хоча всі були за рік попереджені, що субвенцій більше не буде. Чомусь в більшості інших областей, там де люди дійсно працюють, таких критичних ситуацій не виникає. Є навіть міста і області, де було збільшено обсяг фінансування ДЮСШ в порівнянні з 2014 р. Гроші на місцях для ДЮСШ є. Їх треба лише передбачити у місцевих бюджетах і распредилить по школах«, — переконаний Ігор Жданов.

Він також додав, 5 лютого від Міністерства було направлено офіційний лист до Херсонської ОДА з рекомендацією детально проаналізувати діяльність управління молоді та спорту та розглянути питання щодо звільнення його начальника Юрія Семченко.

«Херсонські вести»

0
68
Новини » Освіта
Сьогодні, 14:40

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *