Верховний суд відмовив підприємцям в їх претензії на територію бази відпочинку ХГУ «Буревісник»

0
18

Верховный суд отказал предпринимателям в их претензиях на территорию базы отдыха ХГУ «Буревестник»За поданням прокуратури Херсонської області Генпрокуратура звернулася із заявою до Верховного суду з приводу табору ХГУ «Буревісник» в Блакитному.

Про це в facebook написав ректор ХДУ Василь Стратонов:

«Сьогодні хочеться поділитися з усіма радісною звісткою, а саме: відповідно мого звернення, як ректора #ХДУ, за поданням прокуратури Херсонської області, Генеральна прокуратура України звернулася з заявою до Верховного Суду України.

І нарешті, справедливе рішення прийнято. Спасибі не байдужим народним депутатам Гордєєву А., Співаковському О., Хланю С., які постійно допомагають Херсонщині захищати законні права. Особливо не є байдужими і працівники прокуратури Херсонської області. Спасибі, Ромасю Сергію Івановичу, за Вашу принциповість і відповідальність, Ви дійсно професіонал і людина, яка стоїть на сторожі закону.

Більш ніж 50 років тому рішенням Херсонського облвиконкому наш вуз отримав право на постійне користування понад 5 га для розміщення табору «Буревісник». Більш ніж 50 років табір приймає студентів, викладачів, співробітників нашої установи для оздоровлення. І ось протягом декількох років триває боротьба за нашу землю. І ми робимо все, що в наших силах, не дивлячись на всі ті «злі язики», що намагаються наклепом, замовними статтями та сюжетами по телебаченню відібрати нашу землю! Правда переможе!

Спортивно-оздоровчого табору — процвітання, а колективу ХДУ — успіхів та стабільності!».

Сьогодні хочеться поділитись з усіма радісною звісткою, а саме: відповідно до мого звернення, як ректора #ХДУ, за поданн…

Опубліковано Василієм Стратоновим 21 квітня 2016 р.

Верховный суд отказал предпринимателям в их претензиях на территорию базы отдыха ХГУ «Буревестник»
Верховный суд отказал предпринимателям в их претензиях на территорию базы отдыха ХГУ «Буревестник»

Нагадаємо, як раніше повідомляв «ХЕРСОН онлайн», ще починаючи з 2006 року, приватний підприємець Юлія Лабенська постійно намагається в судовому порядку позбавити університет земельної ділянки, на якій розташований «Буревісник».

Зазначений заклад щороку дає студентам можливість безкоштовно відпочити на березі моря, пройти щорічну обов’язкову навчальну практику. Разом з тим, земля на березі Чорного моря дійсно є ласим шматочком для нечистих на руку підприємців.

Так, з 2006 року фізичні особи-підприємці почали орендувати землі спортивно-оздоровчого табору для здійснення підприємницької діяльності: розміщення торгових точок, кафе, пансіонатів. При цьому ділянки, на яких розміщувалися розважальні заклади й установи торгівлі, з дозволу Лазурненского селищної ради передавалися у власність або постійне користування без відома Херсонського державного Університету, що є порушенням чинного законодавства.

Крім того, деякі бізнесмени вносять зміни до державного акта на землю Херсонського державного університету, чим фактично розкрадають землі спортивно-оздоровчого табору «Буревісник».

Оскільки ХДУ намагається перешкоджати діяльності цих підприємців, один з них самостійно уклав сумнівний договір оренди з колишнім керівником табору і домігся встановлення на його території трансформаторної підстанції для електропостачання до об’єктів підприємницької діяльності.

У зв’язку з цим Херсонським державним університетом подано до суду позов про визнання зазначеного договору оренди недійсним та усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою. Прокуратура міста вступила у розгляд справи в захист інтересів держави в особі Херсонського державного університету.

0
0
Новини » Освіта
Сьогодні, 10:38

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here