Херсонщина забезпечена всім необхідним для ефективної боротьби з туберкульозом

0
5

Херсонщина обеспечена всем необходимым для эффективной борьбы с туберкулезомЩорічно 24 березня міжнародна спільнота і наша держава відзначає День боротьби з туберкульозом. Саме в цей день у 1882 році німецький мікробіолог Роберт Кох відкрив збудник туберкульозу, що дало можливість надалі боротися з цією хворобою, яка вважалася невиліковною.
Як відомо, близько третини населення світу інфіковані туберкульозом, активна форма якого розвивається лише у людей з ослабленою імунною системою. У нашій країні щорічно виявляють захворювання у 30 тисяч осіб, з них у 7 тисячах випадків – з фатальними наслідками.
В області впроваджується електронна медицина, формуються госпітальні округи — це поліпшить доступ населення до якісних медичних послуг, що дасть змогу поліпшити здоров’я населення, знизити захворюваність, у тому числі і на туберкульоз, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.
Не менш важливо пам’ятати, що будь-яку хворобу завжди легше попередити, ніж вилікувати. Вберегтися від туберкульозу і від інших не менш небезпечних захворювань допоможе ведення здорового способу життя, тому кожен повинен відповідально ставитися до власного здоров’я, піклуватися про здоров’я своєї родини.
«На Херсонщині реалізується обласна програма протидії захворюванню на туберкульоз, достатньо препаратів для безкоштовного лікування хворих. Обласна влада дбає про здоров’я жителів області. Проте успіх лікування залежить від раннього виявлення хвороби. Будемо обачними заради збереження найціннішого – здоров’я!» — закликає голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

0
103
Новини » Здоров’я
24-03-2017, 09:58

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here