На Херсонщині готуються до створення госпітальних рад у 4 округах

0
8

На Херсонщине готовятся к созданию госпитальных советов в 4 округах
Кабінет Міністрів України на засіданні 22 березня 2017 року затвердив складу госпітальних округів 11 областей і Київ р. і дав «зелене світло» регіонам для створення госпітальних рад.
Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації одним з перших почав проводити реформи в медичній галузі. В області практично завершено реформи екстреної (швидкої) медичної допомоги, первинної ланки надання медичної допомоги та триває реформа вторинної ланки (спеціалізованої) медичної допомоги, а саме створення госпітальних округів.
«Регіони, які першими почали реформи і стратегічно дивляться на розвиток мережі своїх медустанов, добре розуміють що виграють і якісно підготується до впровадження страхової медицини. Я переконаний, вони першими отримають підтримку Уряду у фінансуванні та залучення інвестицій і на медичну інфраструктуру, на ремонт доріг для проїзду до лікарень». Так прокоментував підсумки урядового засідання заступник Міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк. Він нагадав, що округи формувалися на підставі прийнятого постанови КМУ від 30 листопада 2016 року №932 «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів». При їх підготовці враховувалися територіальні особливості областей (географічні, шляхи сполучення) для створення доступності високоякісної медичної допомоги.
За визначенням медустанов, які будуть входити в того чи іншого госпітального округу, повинні зробити госпітальні поради, які краще знають свою інфраструктуру. Вони розроблять плани розвитку госпітального округу і сформують мережу з детальним переліком установ, що входять до госпітального округу.
Основне завдання реформи медичної галузі області – це якість, доступність і своєчасність надання спеціалізованої допомоги жителям регіону.

0
180
Новини » Здоров’я
23-03-2017, 15:46

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here