У Херсоні для боротьби з ВІЛ/СНІД впроваджують Єдину електронну систему

0
8

В Херсоне для борьбы с ВИЧ/СПИД внедряют Единую электронную системуВ рамках проекту «Доступ спільнот до послуг з догляду та лікування ВІЛ шляхом зміцнення систем охорони здоров’я» (ACCESS), який реалізується Благодійною організацією «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» за підтримки Центрів контролю і профілактики захворювань США в рамках Надзвичайного плану Президента США по боротьбі з ВІЛ/Снідом, впроваджується Єдина електронна система епідеміологічного та клінічного моніторингу поширеності ВІЛ-інфекції (МІС ВІЛ).
Зазначена електронна система призначена для обробки даних рутинного епідеміологічного моніторингу і даних медичного спостереження за ЛЖВ, а також інформаційної підтримки процесів моніторингу і оцінки, планування закупівель, обліку і контролю руху засобів і виробів медичного призначення.
Сьогодні, 20 березня в Херсонському обласному центрі профілактики і боротьби зі Снідом відбувся перший тренінг з трьох запланований для працівників кабінетів «Довіра» області. Захід покликаний навчити співробітників працювати в новій електронній системі.
Серед учасників тренінгу були національний адміністратор МІС ВІЛ Центру громадського здоров’я МОЗ України та представник розробника ТОВ «Ілайф».В Херсоне для борьбы с ВИЧ/СПИД внедряют Единую электронную систему

0
164
Новини » Здоров’я
20-03-2017, 15:18

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here