У Херсоні сімейні лікарі будуть тестувати на ВІЛ

0
9

В Херсоне семейные врачи будут тестировать на ВИЧВ Херсоні розпочато навчання 82 сімейних лікарів консультування і тестування на ВІЛ швидкими тестами. Відтепер херсонці зможуть пройти тестування на ВІЛ у свого сімейного лікаря і дізнатися результат вже протягом 15 хвилин.
Навчають лікарів у рамках Пілотного проекту «Сталість ВІЛ-послуг», який впроваджується в регіоні за підтримки проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг в дії». Тренінги для медичних працівників будуть проходити протягом березня-квітня 2017 року. 29 березня перша група лікарів уже отримала сертифікати про проходження відповідного навчання.
За словами Ярослава Зятюка, виконавчого директора ХМГО «Асоціація 21 століття», яка впроваджує пілот «Сталість ВІЛ-послуг» в Херсоні, тестування на ВІЛ швидкими тестами дозволить херсонцям відразу дізнатися свій діагноз на ранній стадії і прийняти необхідні заходи. Швидкі тести на ВІЛ дозволяють отримувати результати 15-хвилинний термін, є зручними у використанні і не вимагають від пацієнта особливої підготовки.

0
38
Новини » Здоров’я
Сьогодні, 09:24

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here