Чому депутати Херсонської міськради не можуть поставити крапку в питанні ціни на проїзд у маршрутках

0
21

Почему депутаты Херсонского горсовета не могут поставить точку в вопросе цены на проезд в маршруткахЗнову питання про скасування рішення Херсонського виконкому про підняття ціни на проїзд до 5 гривень перенесено на 5 квітня. Це свого роду затягування процесу, щоб приспати пильність суспільства.

Звичайно, могли б поставити в цій історії крапку самі депутати Херсонської міськради більшістю голосів скасувавши це рішення. Але вже в який раз депутати не можуть внести це рішення в сесійний зал через нестачу голосів.

Здавалося б, демократична більшість повинні підтримати представники «Свободи» та «Радикали», але вони вже давно забули про обіцянки виборцям захищати їх права, перейшовши в підлеглі міського голови і відстоюючи позицію чиновників.

«Прикро, що питання мораторію на підняття ціни на проїзд в маршрутках у Херсоні переросло в площину мотиваційної зацікавленості деяких депутатів і чиновників, тому і не набирає голосів. Більш того, ні чиновники, ні перевізники не зацікавлені поліпшити послугу пасажироперевезень для городян. Але прийшов час повної зміни взаємостосунків між суспільством і перевізниками, цей процес не зупинити. Спасибі активістам за те, що це питання вони тримають на контролі, тому що тільки при активній участі громадськості ми зможемо переформатувати цю послугу, побачивши сучасні і безпечні маршрутки, в тому числі і у вечірній час», – прокоментувала секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

pivdenukraine.com.ua

0
75
Новини » Херсон
Сьогодні, 19:02

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here