Городяни успішно замінили на суботниках 28 двірників і 8 садівників КП «Парки Херсона»

0
10

 
 Горожане успешно заменили на субботниках 28 дворников и 8 садовников КП "Парки Херсона"
Всі, хто більш-менш цікавиться життям міста, знають про з’явився в минулому році КП «Парки Херсона». Знають про існування, але не про роботу. Адже суботники, які він проводить, очолюючи мешканців того чи іншого району, в залежності від місця проведення — це зовсім не показник діяльності КП, в Статуті якого прописані близько 20 пунктів обов’язків по благоустрою всіх паркових зон міста.
Однак цікаві городяни все ж отримали можливість дізнатися, якщо не про регулярній роботі, то хоча б про зарплати співробітників підприємства. Відповідний документ розмістила у facebook Олена Мазур.
«Зарплатний фонд 76000. А головне які важливі і потрібні для наших парків вакансії. З любов’ю КП «Парки Херсона»! Всі на суботник))», — написала депутат.
Згідно зі штатним розкладом, в КП працюють (або мають працювати) 28 двірників і 8 садівників. При такій кількості персоналу наші парки і сквери скоро повинні перетворитися в квітучий сад! Поки ж місію прибирання територій безоплатно, іноді за чашечку чаю, успішно виконують городяни.
Горожане успешно заменили на субботниках 28 дворников и 8 садовников КП "Парки Херсона"

0
19
Новини » Херсон
Сьогодні, 13:53

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here