Крім пішоходів нікого не турбує забудова тротуару в центрі Херсона

0
9

 

Кроме пешеходов никого не тревожит застройка тротуара в центре Херсона 

До облуправлению поліції Херсона тепер можна буде пройти лише з ризиком для життя: ще один тротуар у городян відвоювало кафе?

 

Ми з цікавістю стежив за тим, як дрібними дитячими кроками хтось добирався до захоплення троутара. Спершу спиляли підлогу дерева, потім в нахабну перенесли полицейсий білл-борд, потім розвалили пішохідну зону на самому початку вулиці Лютеранській (вздовж того самого будинку, де колись була улюблена усіма херсонцями «Тавричанка».

Грішним ділом подумали, що благоустроители, переместившие білл-борд, рещили за собою забратися — асфальт і троутарную плитку вирівняти. Але не тут то було: виявляється, тут буде якесь заклад для культурного дозвілля?

 

Саме такий висновок напрошується, коли бачиш надійно зварену з товстих металевих балок конструкцію, яку для міцності забетонують. Тобто збірної іл знімною її можна буде назвати з великою натяжкою.

 

Кроме пешеходов никого не тревожит застройка тротуара в центре Херсона

Чомусь згадується, скільки галасу було, коли будувалося кафе на Набережній. Як протестувала громадськість проти захоплення тротуару кафе Урсус і Миракколи на Суворова. А чому тут — тихо?

 

Принципова відмінність цього захоплення тротуару від інших — пішоходам доведеться брести або по проїжджій частині, або через парк. А ходять тут учні спортшкіл та музичної школи, так і просто місцеві жителі, часто. І — тиша, хоча непомітними ці роботи назвати не можна: повз них щодня проїжджають три тролейбусних маршрути і маршрутки № 35, 9, 6, 49, 8, 48, 50, ходять співробітники поліції і СБУ.

 

Кроме пешеходов никого не тревожит застройка тротуара в центре Херсона

Хоча після того, як білборд ГУ НП області посунули без докорів совісті та ігровий зал «приподзакрыли», можна припустити, що в успіху будівництва і розширення кафе зацікавлений хто-то серйозніше «простого смертного херсонця». Як думаєте, хто?

Улюблений Херсон

 

0
192
Херсон, Фото
Сьогодні, 08:08

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here