Андрій Гордєєв передавши Благодатний вогонь українцям, які проживають в Криму

0
3

Андрій Гордєєв передав Благодатний вогонь українцям, які проживають в Криму
Сьогодні, 01 травня, за дорученням Президента України Петра Порошенка голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв відвідав КПВВ «Чонгар», з цілю доставити українцям, які проживають в АР Крим Благодатний вогонь, який був привезений вночі з Єрусалиму.

На адміністративній межі Херсонщини та тимчасово окупованого півострова керівника області зустрічав архієпископ Сімферопольський та Кримський Климентій, якому було повірено місію доставити святий вогонь на територію українського Криму.

«Українці в Криму дуже чекали цей святий вогонь, адже він є символом віри, миру та єдності», — зазначив архієпископ Климентій.

Крім того, від імені всіх вірян УПЦ в Криму, він висловив подяку Президентові України та голові Херсонської облдержадміністрації за ті, що ініціювали подібну акцію та дали можливість відчути ті, що ми єдина країна — неподільна та незламна.

«Цей вогонь є символом єдності України. Мі пам’ять пам’ятаємо про українців, які залишилися жити в тимчасово окупованому Криму. Ми один народ, і ми живемо в одній країні – Україні, — заявив очільник області Андрій Гордєєв. — Це вогник надії для тих українців, які продовжують боротися не зважаючи на репресії. Я впевнений, що він ніколи не згасне, а буде тільки роздмухуватися та палати все яскравіше, допоки ми не досягнемо своєї мети».
Андрій Гордєєв передав Благодатний вогонь українцям, які проживають в Криму
Архієпископ Херсонський та Таврійський Даміан зазначив: «Передайте цей вогонь нашим співвітчизникам, щоб Господь оберігав український Крим та українців. Ми молимося за них».

Також Благодатний вогонь було передано прикордонникам Державної прикордонної служби України, працівникам митної служби, які несуть службу на КПВВ «Чонгар». Крім того, місцеві жителі с. Чонгар також мали змогу взяти у свої оселі Благодатний вогник.

1
0
Новини » Політика
Сьогодні, 16:14

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here