Урсуленко впевнена, що міськрада зможе вирішити проблеми городян, якщо не буде інтриг і маніпуляцій

0
3

Урсуленко уверена, что горсовет сможет решить проблемы горожан, если не будет интриг и манипуляций
Секретар Херсонської міськради Олена Урсуленко впевнена, що міськрада зможе вирішити проблеми городян, якщо не буде інтриг і маніпуляцій.
Про це Урсуленко написала в facebook після невдалого 30 березня засідання сесії міськради.
«Заплановане на сьогодні четверте засідання чергової 12 — ї сесії Херсонської міськради не відбулося. Кожне питання, що є в порядку денному, важливе для подальшої життєдіяльності громади. Залишилося близько 30 питань і знову історія повторилася. Сесія не відбулася, оскільки не прийшли депутати, які керують комунальними підприємствами, департаментами та управліннями. Правда, при правильному формуванні порядку денного та без замовних виступів можна було б проголосувати всі питання, які залишилися, ще 27 березня. Сьогоднішню ситуацію з відсутністю депутатів у сесійній залі можна вважати продовженням кулуарної політики. Звичайно, дехто мав поважну причину не прийти на засідання. Але «ручні» депутати міського голови просто не дійшли до сесійноі залу.
Городяни довірили нам вирішувати важливі питання життєдіяльності міста, маючи надію на те, що кожен з нас знайде в собі сили розділяти особисті та суспільні інтереси, незважаючи на побоювання, залякування і обіцянки кращого життя при виконанні замовлень від оточення міського голови. Зрада — це найгірший вчинок у житті людини. У нас є обов’язок перед городянами, який ми повинні реалізувати, застосовуючи свої знання та витрачаючи час. Щоб в місті нарешті відчули, що про них піклуються.
Я впевнена, що депутати Херсона могли б вирішувати більше проблем міста і городян, якби не інтриги і маніпуляції серед оточення міського голови»
, — повідомила Урсуленко.

0
32
Новини » Політика
Сьогодні, 19:16

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here