Херсонці здобули 4 медалі на Всеукраїнському турнірі з боксу пам’яті Петрова

0
3

Херсонцы завоевали 4 медали на Всеукраинском турнире по боксу памяти Петрова
Херсонські боксери вибороли дві срібних та дві бронзових медалі за підсумками Всеукраїнського турніру з боксу, присвяченого пам’яті А. П. Петрова, який проходив в місті Кривий Ріг з 21 по 25 березня.»Наші хлопці відбоксував гідно. Ці змагання стали непоганою підготовкою і перевіркою перед турніром пам’яті Миколи Мангера«, — прокоментував старший тренер збірної Херсонської області з боксу серед еліти Віктор Колесніков.
Дмитро Щербина у ваговій категорії до 69кг в першому бою одноголосним рішенням суддів здобув перемогу над представником Харківської області Дмитром Грушевським. У півфінальному бою одноголосним рішенням суддів наш спортсмен здобув перемогу над представником Київської області Андрієм Боришполец. У фіналі у другому раунді наш спортсмен через неможливість вести бій поступився представнику Донецької області Максиму Пилипець і отримав срібну медаль змагань.
Артур Саргсян у ваговій категорії +91кг одноголосним рішенням суддів поступився представнику Київської області Олександр Бабич і отримав срібну медаль змагань.
Богдан Чорний у ваговій категорії до 81кг в першому бою одноголосним рішенням суддів здобув перемогу над представником Київської області Вадимом Устимовым. У півфінальному бою наш спортсмен з розбіжністю суддів 1-2 поступився Олександру Шитій з Києва і отримав бронзову медаль змагань.
Жан Гаспарянц у ваговій категорії до 60кг в першому бою переміг зважаючи відмови противника від продовження бою після першого раунду представника Київської області Івана Шпильку. У півфінальному бою наш спортсмен поступився одноголосним рішенням суддів місцевому боксеру Євгену Ленковскому і отримав бронзову медаль змагань.
Спортсмени брали участь у змаганнях під керівництвом тренерів Віктора Колеснікова та Вадима Андріянова.